Nepusťte si čerta k tělu!

Až začnou 5. prosince večer na ulicích řinčet řetězy a všude se bude ozývat strašidelné čertovské pokřikování, dobře si rozmyslete, koho si pustíte přes práh.
I strašení má své meze.

Otestovali jsme Chefparade!

Konec všem dohadům, recenze prvního testování je tady! Naše testerka Jitka využila skvělé příležitosti vyzkoušet si kurz vaření s dětmi. Jak se jí kurz líbil a co ji naopak neuchvátilo? Pochutnali si na finálních výtvorech? Přečtěte si její recenzi!

První testování se kvapem blíží!

Slibované testování klepe na dveře, testerka Jitka se již určitě nemůže dočkat, a tak je nejvyšší čas, abychom i vám představili, kdo nabídl své služby k vyzkoušení. První „testovanou“ bude společnost Chefparade a její kurz vaření s dětmi!

Zkoušíme to za vás!

Víme, že pro svou rodinu chcete to nejlepší a také víme, jak těžké bývá vybrat si toho pravého poskytovatele služeb, ať už mluvíme o mateřských školách, úklidových firmách či výrobci autosedaček. Právě proto jsme pro vás připravili jedinečný projekt, kdy s vaší pomocí otestujeme nabízené služby vybraných firem a o své zkušenosti se podělíme s ostatními!

Pojďte s námi testovat!

Vzpomeňte si, kolikrát jste váhala s nákupem určité služby jen proto, že jste si nebyla jistá, co vás vlastně čeká. Určitě jste v tu chvíli byla ráda alespoň za zkušenosti a rady ostatních lidí. Společnost Topgal vám nyní přináší možnost otestovat velké množství služeb a výrobků zcela zdarma!

Perfektní výbava prvňáčka krok za krokem

I když jste ještě možná nedostali od školy přesný seznam pomůcek a sešitů, můžete začít na výbavě pracovat sami. Malý prvňáček se už určitě nemůže dočkat, a tak nikdy není dost brzy na to, abyste se do toho pustili už teď. Batoh, penál i bačkůrky můžete začít nakupovat třeba hned!

Jak připravit dítě na školu

Není třeba, abyste své dítě před nástupem do školy nutili se „biflovat“, učit se číst, psát a počítat. To za vás udělají učitelé. Můžete však podpořit a jemně trénovat dovednosti jako vstupní předpoklad pro počáteční čtení a psaní. Jsou zkrátka věci, které by šestileté nebo sedmileté dítě mohlo zvládat, aby ve škole stíhalo. A my vám ukážeme, které to jsou.