Zařizujeme školákovi pokojíček

Zařizování dětského pokoje je stejně důležité jako vybavování ostatních místností v bytě. Každé dítě v jakémkoliv věku by mělo mít doma alespoň malý prostor, který patří jenom jemu. Po dlouhou dobu je pro něj pokoj celým světem, proto je třeba brát ohledy na jeho potřeby a povahu, aby i v dospělosti mohlo vzpomínat na báječný pokoj z dětství. Nezáleží, jestli bydlíte v paneláku nebo rodinném domě, i menší místnost může být dobře vybavená. Na co bychom se tedy měli soustředit především?

Do praktické sportovní tašky snadno zabalíte vše potřebné i při cestování

Přestože se označují jako sportovní, velké tašky přes rameno využijete nejen při sportu. Vyrážíte-li na prodloužený víkend, je právě jednoduchá a odolná sportovní taška to pravé. Sportovní taška české značky Topgal HIT 590 nabízí mnoho prostoru, pohodlné nošení a spoustu konstrukčních i designových vychytávek.

Mobily v dětských rukou nemusí škodit

Některé statistiky mohou působit děsivě: 96 % japonských středoškoláků má vlastní mobil. Průměrná japonská dívka používá telefon 124 minut denně. A tyto děti údajně, i když zrovna jedí nebo sledují televizi, automaticky pohybují palcem, jako by psaly SMS!