Do praktické sportovní tašky snadno zabalíte vše potřebné i při cestování

Přestože se označují jako sportovní, velké tašky přes rameno využijete nejen při sportu. Vyrážíte-li na prodloužený víkend, je právě jednoduchá a odolná sportovní taška to pravé. Sportovní taška české značky Topgal HIT 590 nabízí mnoho prostoru, pohodlné nošení a spoustu konstrukčních i designových vychytávek.

Ať už dáváte věci dovnitř, nebo je naopak ze sportovní tašky vybalujete, oceníte rozepínací víko hlavní kapsy, které vede po celé délce tašky. Přístup do hlavní a nejobjemnější kapsy je díky němu pohodlný a snadný. Máte přehled o všech věcech uložených uvnitř a nemusíte nic zdlouhavě hledat. Pro ještě větší pohodlí je zip oboucestný, takže ho můžete rozepínat a zapínat podle potřeby. A zavírání sportovní tašky proběhne snáz i v případě, že dovnitř chcete vměstnat o něco víc věcí, než se na první pohled může vejít.

Aby bylo udržování pořádku ve vašich věcech ještě pohodlnější, má taška HIT 590 na stranách další samostatné kapsy. Obě boční kapsy jsou dostatečně velké. A také do nich získáte snadný přístup, i tyto kapsy totiž uzavírá zip, který vede po celém obvodu. Jezdce zipu jsou opatřeny dlouhými pevnými textilními úchytkami, díky kterým se vám bude se zipem lépe pracovat. Také tyto zipy jsou oboucestné, takže i pro boční kapsy platí, že přístup do nich je velmi pohodlný.

Boční kapsy nabízejí víc než jenom oddělený úložný prostor pro drobnější předměty. Jedna z nich je totiž doplněna jmenovkou a také karabinou na klíče, takže si můžete odpustit náročné prohledávání celého obsahu cestovní tašky ve chvíli, kdy stojíte před domovními dveřmi. Karabina je navíc snadno odepínatelná, vytáhnout klíče a posléze je zase vrátit na místo je díky tomu otázkou chvilky.

Kvalitní větrání

A co ocení sportovci nejvíc? Sportovní taška HIT 590 má ve spodku i speciální kapsu, do které si můžete po cvičení uložit vlhké oblečení, ručník nebo boty. Tato speciální kapsa má navíc odvětrávání, aby bylo v tašce zachováno příznivé klima.

K příslušenství sportovní tašky HIT 590 z Topgal dílny patří také regulovatelný popruh. Díky němu si můžete vybrat způsob nejpohodlnějšího přenášení tašky. Přes rameno se taška dobře nosí například při delším cestování hromadnou dopravou.

Na krátké vzdálenosti, například k autu, lidé často naopak raději přenášejí sportovní tašky v ruce. Právě taška HIT 590 vám to usnadní díky velkým pohodlným uchům, která se pro pohodlnější přenášení dají sepnout dohromady prostřednictvím polstrovaného držátka. Ať už zvolíte menší ucha nebo ramenní popruh, je pohodlné přenášení sportovní tašky i manipulace s ní ještě vylepšena díky dnu zabezpečenému pevnou tvrdou výztuhou.

Kolik věcí vaše nová sportovní taška HIT 590 pojme? Její nosnost je 15 kg, objem pak přibližně 40 litrů. Pro naprostou většinu rekreačních sportovců je takové množství věcí zcela dostatečné. I ve volném čase vám tato taška umožní transportovat vše, co potřebujete mimo domov.

Tip: Zajímají vás víc cestovní a sportovní tašky pro děti? Podívejte se na dětské tašky CHI 159.

Jedním z nejdůležitějších parametrů je při výrobě zavazadel odolná konstrukce a pečlivé řemeslné zpracování. U sportovní tašky HIT 590 najdete kvalitní materiál, přesně šité švy, pevné zipy a odolné dno. Jedná se o výrobek z kolekce Topgal Street Hit, takže tato sportovní taška má mladistvý trendy design, který podtrhuje opakovaně použitý atraktivní motiv lebky.

A protože je tato taška k dispozici například v krásném šedo-červeném designu, jedná se o model velmi oblíbené dámské sportovní tašky. V modrém designu ji často volí pánové a neutrální hnědo-modrá je oblíbená mezi oběma skupinami.