První testování se kvapem blíží!

Slibované testování klepe na dveře, testerka Jitka se již určitě nemůže dočkat, a tak je nejvyšší čas, abychom i vám představili, kdo nabídl své služby k vyzkoušení. První „testovanou“ bude společnost Chefparade a její kurz vaření s dětmi!

Jak takový kurz vypadá?

Pod odborným vedením šéfkuchaře si děti zkusí uvařit několik zajímavých jídel v moderně zařízeném kuchyňském studiu. Jaké bude aktuální menu, jež vaši malí kuchaři budou připravovat, zjistíte na internetových stránkách Chefparade.

Kurz trvá vždy jedno odpoledne a děti se naučí obvykle 4 až 5 pokrmů. Zároveň si zde užijí spolu s hlavním kuchařem spoustu zábavy, pochutnají si na tom, co samy uvařily a na závěr dostanou ještě malé překvapení. Rodiče mohou být na kurzu s dětmi, nebo využít příležitosti a užít si odpoledne bez nich s vědomím, že ty se i tak výborně baví.

Co je vlastně Chefparade?

Chefparade je školou vaření opravdu pro každého. Od úplných začátečníků po pokročilé. Každému nabídne kurz dle jeho potřeb a schopností.

Nemusíte se zde ale jen učit vařit! Můžete tu pořádat například firemní a teambuildingové akce či párty a večírky plné zábavy, jejichž součástí je i vaření a objevování nových chutí a vůní. Stačí si jen vybrat vaši oblíbenou světovou kuchyni, a pak už je občerstvení celého večera prakticky jen ve vašich rukou!

 

Milovníci dobrého jídla by si v žádném případě neměli nechat ujít festival jídla Foodparade připravovaný pod taktovkou společnosti Chefparade. Vaše chuťové pohárky se zde pokusí omámit šéfkuchaři několika desítek restaurací.

A protože je Chefparade zastáncem názoru, že opravdu chutné jídlo lze uvařit jen z kvalitních surovin, nabízí vám možnost nakoupit si v jejich obchodě ty nejlepší potraviny přímo z Itálie a Francie, aniž byste za ně platili horentní sumy. Dobré jídlo je tak dostupné komukoli.