A je to tady! Máme první testerku!

Jitka je sympatická mladá maminka dvou kluků. Mladší Vojtěch oslavil 4. narozeniny, jeho staršímu bráškovi Matějovi je 6 a v září se chystá poprvé do školy. Doma se s nudou rozhodně nesetkají, protože spoustu času s nimi tráví i dvě dcery Jitčina partnera Nicol a Nelly.

Jak nám Jitka prozradila, patří mezi ženy, které zkrátka nesnesou nicnedělání a stereotyp. Neustále něco organizuje a zařizuje, i na mateřské dovolené navštěvovala různé kurzy a pracovala. Již několik let pořádá výlety pro děti, o kterých by jednou chtěla vydat i vlastní knihu. S celou rodinou jezdí na kole, na bruslích nebo na oblíbené výlety.

Na naši výzvu reagovala především proto, že ví, jak těžké bývá zajistit dětem to nejlepší – kroužky, které by je bavily, vhodné hlídání, mateřskou školku, atd. Chce proto pomoci ostatním maminkám a podělit se s nimi o zkušenosti, které s naší pomocí získá. Testování považuje za velkou výzvu a šanci, kterou by byla škoda promarnit.

A co by si nejraději vyzkoušela? V tuhle chvíli jsou to především služby úklidové agentury. Nechme se překvapit, co všechno si Jitka vyzkouší!

 

[box type=“info“ style=“rounded“ border=“full“]

Chcete se také stát testerkou? Kontaktujte nás
na e-mailové adrese partner@topgal.cz!

[/box]