Zkoušíme to za vás!

Víme, že pro svou rodinu chcete to nejlepší a také víme, jak těžké bývá vybrat si toho pravého poskytovatele služeb, ať už mluvíme o mateřských školách, úklidových firmách či výrobci autosedaček.

Právě proto jsme pro vás připravili jedinečný projekt, kdy s vaší pomocí otestujeme nabízené služby vybraných firem a o své zkušenosti se podělíme s ostatními!

Jak to celé funguje?

Každá testerka bude mít možnost si zdarma vyzkoušet služby různých firem napříč obory. Na základě svých zkušeností napíše krátkou recenzi, kterou budeme publikovat na stránkách poradny a facebooku. O své zážitky se testerka bude moci podělit i v diskuzích pod jednotlivými příspěvky.

test

photo by moodboardphotography on Flickr

Co se bude testovat?

Naším cílem je nabídnout vám co nejširší spektrum testovaných služeb od mateřských školek a příměstských táborů přes kurzy vaření až po sportovní vybavení a výukové PC hry.

Testujte s námi!

Chcete si i vy vyzkoušet některou ze zmiňovaných služeb? Dejte nám o sobě vědět a staňte se naší testerkou! Hledáme maminky především z Prahy a blízkého okolí, které se nebojí nových věcí a rády se podělí o své dojmy.
Neváhejte a napište nám na e-mailovou adresu partner@topgal.cz!