Jak zabalit dětem na tábor

Před odjezdem dětí na tábor si rodiče lámou hlavu s celou řadou věcí, zejména účastní-li se jejich dítě podobné akce poprvé. Pořadatelé tábora by rodičům měli dodat všechny potřebné informace. To, jak jsou pokyny podrobné, se ovšem velmi liší

Jak naučit dítě udržovat ve věcech pořádek

Chystáte pro své dítě vlastní pokojíček, kde si bude nejen hrát, ale i spát a mít uskladněné všechny své věci? Jeho úkolem bude od nynějška i udržování pořádku a jistého systému uspořádání v celém pokoji. Často se rodiče potýkají s problémem ustavičného nepořádku v dětských pokojích. I tomu se ale lze vyhnout!

Jak zabránit dětským úrazům

Léto a přelom léta přímo vybízí k nebezpečným situacím, které mohou potkat vaše děti, když si hrají, jedou na kole apod. Česko patří mezi státy s nejvyšším výskytem smrtelných úrazů u dětí, ale to ještě neznamená, že se to týká zrovna vás. Prevencí a dohledem pomůžete svému dítěti vyhnout se úrazům, a možná mu také zachráníte život.

Zařizujeme školákovi pokojíček

Zařizování dětského pokoje je stejně důležité jako vybavování ostatních místností v bytě. Každé dítě v jakémkoliv věku by mělo mít doma alespoň malý prostor, který patří jenom jemu. Po dlouhou dobu je pro něj pokoj celým světem, proto je třeba brát ohledy na jeho potřeby a povahu, aby i v dospělosti mohlo vzpomínat na báječný pokoj z dětství. Nezáleží, jestli bydlíte v paneláku nebo rodinném domě, i menší místnost může být dobře vybavená. Na co bychom se tedy měli soustředit především?

Jak naučit děti uklízet si pokoj

Snad každého rodiče v duchu děsí představa dětského pokoje, který vypadá jako po výbuchu. Děti umí hračky, knížky a další věci rozházet po celé místnosti rychleji než tornádo. Protože často přebíhají od jedné činnosti ke druhé, nepořádku přibývá. A zdaleka nejde jen o malé děti. Pokoje dospívajících dětí vypadají často ještě hůř. Jak válku s věčným nepořádkem v pokoji vyhrát a děti naučit čistotnosti?

Do praktické sportovní tašky snadno zabalíte vše potřebné i při cestování

Přestože se označují jako sportovní, velké tašky přes rameno využijete nejen při sportu. Vyrážíte-li na prodloužený víkend, je právě jednoduchá a odolná sportovní taška to pravé. Sportovní taška české značky Topgal HIT 590 nabízí mnoho prostoru, pohodlné nošení a spoustu konstrukčních i designových vychytávek.

Naučte své dítě jezdit na in-line bruslích

Podporovat děti ve sportování obvykle patří mezi ty nejušlechtilejší cíle rodičů. Sport je totiž fyzicky prospěšný, podporuje pozitivní psychické vlastnosti u dětí a v neposlední řadě se při něm děti zdravě odreagují a unaví. In-line bruslení patří mezi nejpopulárnější sporty, jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Chcete jezdit na rodinné výlety? Zjistěte, jak děti naučit bruslit a kdy se do toho vůbec pustit.

Nezničitelný školní batoh pro nepořádné kluky

V široké nabídce supermarketů, tržnic a dalších obchodů je často těžké najít kvalitní zboží pro děti. Ráda bych se podělila o zkušenost s velmi dobrým školním batohem. Mám doma syna třeťáka a už před prázdninami jsem zvažovala, zda mu zakoupit nový batoh, nebo jestli mu ještě rok vydrží taška do školy, kterou dostal na začátku druhé třídy. Bylo mi líto už po roce …