Jak zabalit dětem na tábor

Před odjezdem dětí na tábor si rodiče lámou hlavu s celou řadou věcí, zejména účastní-li se jejich dítě podobné akce poprvé. Pořadatelé tábora by rodičům měli dodat všechny potřebné informace. To, jak jsou pokyny podrobné, se ovšem velmi liší

Jak zabránit dětským úrazům

Léto a přelom léta přímo vybízí k nebezpečným situacím, které mohou potkat vaše děti, když si hrají, jedou na kole apod. Česko patří mezi státy s nejvyšším výskytem smrtelných úrazů u dětí, ale to ještě neznamená, že se to týká zrovna vás. Prevencí a dohledem pomůžete svému dítěti vyhnout se úrazům, a možná mu také zachráníte život.

Zařizujeme školákovi pokojíček

Zařizování dětského pokoje je stejně důležité jako vybavování ostatních místností v bytě. Každé dítě v jakémkoliv věku by mělo mít doma alespoň malý prostor, který patří jenom jemu. Po dlouhou dobu je pro něj pokoj celým světem, proto je třeba brát ohledy na jeho potřeby a povahu, aby i v dospělosti mohlo vzpomínat na báječný pokoj z dětství. Nezáleží, jestli bydlíte v paneláku nebo rodinném domě, i menší místnost může být dobře vybavená. Na co bychom se tedy měli soustředit především?

Jak naučit děti uklízet si pokoj

Snad každého rodiče v duchu děsí představa dětského pokoje, který vypadá jako po výbuchu. Děti umí hračky, knížky a další věci rozházet po celé místnosti rychleji než tornádo. Protože často přebíhají od jedné činnosti ke druhé, nepořádku přibývá. A zdaleka nejde jen o malé děti. Pokoje dospívajících dětí vypadají často ještě hůř. Jak válku s věčným nepořádkem v pokoji vyhrát a děti naučit čistotnosti?

Do praktické sportovní tašky snadno zabalíte vše potřebné i při cestování

Přestože se označují jako sportovní, velké tašky přes rameno využijete nejen při sportu. Vyrážíte-li na prodloužený víkend, je právě jednoduchá a odolná sportovní taška to pravé. Sportovní taška české značky Topgal HIT 590 nabízí mnoho prostoru, pohodlné nošení a spoustu konstrukčních i designových vychytávek.

Naučte své dítě jezdit na in-line bruslích

Podporovat děti ve sportování obvykle patří mezi ty nejušlechtilejší cíle rodičů. Sport je totiž fyzicky prospěšný, podporuje pozitivní psychické vlastnosti u dětí a v neposlední řadě se při něm děti zdravě odreagují a unaví. In-line bruslení patří mezi nejpopulárnější sporty, jak mezi dětmi, tak mezi dospělými. Chcete jezdit na rodinné výlety? Zjistěte, jak děti naučit bruslit a kdy se do toho vůbec pustit.

Nezničitelný školní batoh pro nepořádné kluky

V široké nabídce supermarketů, tržnic a dalších obchodů je často těžké najít kvalitní zboží pro děti. Ráda bych se podělila o zkušenost s velmi dobrým školním batohem. Mám doma syna třeťáka a už před prázdninami jsem zvažovala, zda mu zakoupit nový batoh, nebo jestli mu ještě rok vydrží taška do školy, kterou dostal na začátku druhé třídy. Bylo mi líto už po roce …