Tipy na nákup dárku pro kluky a holky

Je proto tedy velmi těžké trefit se do vkusu dítěte, obzvláště dnes, kdy se na nás valí nové a nové typy hraček, u kterých ani většina rodičů neví, k čemu slouží. Proto jsme si dali za úkol ulehčit nakupujícím práci s výběrem dárků.

Pů

photo by Banana Custard on Flickr

Nejdříve je důležité zjistit, komu budeme dárek kupovat. Každý z nás totiž jistě zažil, když ve svých dětských letech dostal dárek, který nebyl zrovna podle jeho přání. Následující chvíle po rozbalení byly plné smutku a možná i slziček. Těmto chvílím se jistě chcete u svých či i u cizích dětí vyvarovat. Proto bychom měli vzít v potaz:

  • Pohlaví dítěte

  • Věk dítěte

  • Záliby – koníčky

První aspekt je možná tím nejdůležitějším. Pokud bychom se v něm zmýlili, mohla by nastat nepříjemná situace. Každý si jistě představí, jak by například reagoval sedmiletý chlapec, pokud bychom mu dali domeček pro panenky plný panenek a různých oblečků. Ten samý model by platil i v opačném gardu, kdyby holčička místo panenky dostala kopací míč a hokejku. Pokud tedy známe bod jedna a dvě, můžeme se nyní již pustit do nakupování. Dnes je výběr opravdu široký a je tedy z čeho vybírat. Jistě se vyplatí pořídit spíše hračky kvalitní. Například plyšový medvídek Pú by mohl být vhodnou variantou pro kluky i holky předškolního věku. Tento plyšový medvídek Pú totiž vydává opravdové zvuky a může tedy posloužit i jako didaktická pomůcka.

Nyní opustíme Medvídka Pú a zaměříme se na hračky pro kluky Euroforce. Pro malé kluky a chlapce je dnes připravena široká nabídka produktů, ze kterých je těžké vybírat, pokud již člověk nemá nějaké zkušenosti. Zde můžeme například doporučit městské sady TOMICA, Mašinku Tomáše či mnohé další z nabídky hraček pro kluky Euroforce. Obzvláště například Mašinka Tomáš je mezi dětmi velmi populární.

Aby nepřišli zkrátka ani dívky, vybrali jsme proto pro ně hračky z kategorie plyšáci. I když jsou plyšáci jako hračky již staršího data, tak i přes to všechno si stále uchovávají velkou popularitu. Široká nabídka plyšáků Vám umožní vybrat toho pravého pro Vaši ratolest.